سوالات متداول

آیا شما هم سوالی دارید؟

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا به سؤال خود پاسخ دهید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

سامانه پیام کوتاه چیست و چه کاربردی دارد؟

یک نرم افزاری میباشد که در محیط وب (اینترنت) به شما این اجازه را میدهد که پیام کوتاه های خود را ارسال و مدیریت کنید. این سامانه بصورت حرفه ای به مرکز پیام کوتاه اپراتور تلفن همراه (همراه اول) متصل میشود و پیام کوتاه های شما را با سرعت بسیار بالایی ارسال مینماید.

آیا برای استفاده از این سامانه به سخت افزار خاصی نیاز است؟

خیر. برای استفاده از این سامانه هیچگونه سخت افزار و قطعه کامپیوتری نیاز ندارید ، بلکه با اتصال به اینترنت و وارد شدن به سایت مربوطه میتوانید نسبت به مدیریت این سامانه اقدام کنید. پس از خرید این سامانه از ما ، شما میتوانید با استفاده از نام کاربری و رمز عبوری که در اختیار شما قرار میگیرد ، از طریق فرم مربوطه وارد پنل کاربری خود شوید و سامانه خود را مدیریت کنید.

پیامک من با چه شماره ای ارسال می شود؟

ما به هر پنل کاربری یک یا چند شماره اختصاصی بنا بر درخواست کاربر در نظر خواهیم گرفت و بصورت پیشفرض کاربران میتوانند از شماره 14 رقمی اختصاصی مانند 30008423333211 استفاده نمایند.

سامانه پیام کوتاه چه برتری هایی نسبت به تلفن همراه و ارسال سیم کارتی با مودم GSM دارد؟

سامانه از نقطه جهان برای کاربر در دسترس خواهد بود ، اما مودم GSM تنها از طریق یک دستگاه .
سامانه هیچگاه خاموش و یا قطع نمی شود اما مودم GSM و کامپیوتر متصل به آن با قطع برق از کار می افتد.

سامانه هیچ محدودیتی در تعداد ارسال و یا دریافت پیام کوتاه در طول یک روز ندارد. اما سیم کارت های دائمی و یا اعتباری توسط اپراتور ها دارای محدودیت روزانه میباشند.

سامانه با حداقل سرعت 20 پیام کوتاه در ثانیه کار می کند اما در ارسال با مودم GSM در بهترین حالت 6 پیام در دقیقه ارسال می کند.
سامانه ابزارهای جانبی مختلفی برای مدیریت، ارسال و دریافت پیام کوتاه در اختیار مشترک قرار می دهد اما مودم GSM فقط به ارسال می پردازد و عملاً به یک کامپیوتر همیشه روشن نیاز دارد.

چگونه می توان از ارسال پیام کوتاه و رسیدن آن به دست مخاطب اطمینان حاصل کرد؟

سامانه تمامی مراحلی که یک پیامک از نرم افزار تا گوشی مخاطب طی می کند را بصورت دقیق به شما نمایش می دهد و شما در هر لحظه می توانید از وضعیت پیامک ارسالی خود مطلع شوید.

سایر سوالات

تفاوت پنل های شما با سایر شرکت ها در چیست ؟

فروش پنل پیامک تبلیغاتی به 2 صورت انجام میشود ، عده ای از همکاران ما بابت امکانات پایه مبلغی را دریافت میکنند و شما برای استفاده از آپشن باید مبلغی را مجزا پرداخت نمایید همچنین تعرفه ارسال این پنل ها بسیار بالا میباشد . اما سامانه پیام کوتاه پردیس دیتا تمامی امکانات را برای شما فعال خواهد کرد و تعرفه ارسال آن هم بصورت پایه میانگین قیمت صنف میباشد.

آیا احتمال مسدود شدن و یا منقضی شدن کلی پنل توسط شما وجود دارد؟

بله . پردیس دیتا میتواند طبق قوانین خود عمل نماید و بطور مثال درصورتی که بعد از گذشت 1 هفته از تحویل پنل کاربر هزینه کامل و یا بدهی خود را تسویه نکند . قرارداد سامانه منقضی و شماره آن به نفع نسیم وب مصادره خواهد شد.

از ما بپرسید