چگونه اس ام اس زماندار ارسال کنیم

برای ایجاد رابطه مناسب و ایجاد وفاداری در مخاطبان و مشتریان بهتر است محتوای پیام شما کوتاه و دقیق باشد و زمان ارسال آن نیز به درستی انتخاب شود تا تاثیر گذاری بیشتری را بر روی مخاطبان و مشتریان احتمالی آینده داشته باشد. در این مطلب ما به چند نکته در این زمینه اشاره می کنیم. استفاده و ارسال اس‌ام‌اس زماندار زندگی را منظم‌تر و در عین حال پیچیده‌تر کرده است. در دنیای دیجیتال امروزی، بسیاری از مناسبت‌ها از طریق گوشی همراه به اطلاع افراد رسانده می‌شود و یا به آنها تبریک گفته می‌شود. بدون شک برای کسانی که جذابیت دنیای دیجیتال را درک کرده و با آن ارتباط برقرار کرده‌اند، لذت قرار گرفتن در این دنیا و استفاده از آن هم برای آنها جذاب بوده است. برای بهره بردن از ابزاری که در دنیای دیجیتال از طریق ارسال اس ام اس‌های زمان‌دار جهت ایجاد یک فضای رمانتیک مثل تبریک جشن تولد و یا هر مناسبت دیگری راه پیدا کرده است باید کمی وقت گذاشت و آن را یاد گرفت. شاید برای بسیاری از افراد این سوال پیش بیاید که اس ام اس‌های زمان‌دار را چگونه بفرستیم؟ در پاسخ به این افراد باید گفت همه چیز از طریق یادگیری امکان‌پذیر خواهد بود. پس از یادگیری این ابزار متوجه خواهیم شد که تا چه حد می‌توان با استفاده از این ابزار، با صرفه‌جویی در وقت، ارتباطات دوستانه خود را حفظ کرده و به تمام اهداف خود دست یافت.

محتوای کوتاه، دقیق و با ارزش می خواهید؟ می خواهید به مخاطبان خود ارزش قائل شوید؟ تمایل دارید تا محتوای خود را شخصی سازی کنید؟ و آیا هنوز کمپین پیامکی شما سودمند نیست؟ دلیل آن می تواند این باشد که زمان کمپین به صورت نادرست تخمین زده شده است. ما در این مطلب شما را در انتخاب مناسب ترین روز و ساعت و تناوب کمپین محتوا راهنمایی می کنیم.

بهترین برنامه‌های ارسال پیامک زماندار

برای ارسال اس ام اس‌های زمان‌دار در گوشی‌های اندروید باید از برنامه‌های زمان‌بندی پیامک استفاده کرد. برنامه‌هایی که در زمینه ارسال اس ام اس‌های زمان‌دار استفاده می‌شود مختلف هستند در اینجا شما با پرکاربردترین برنامه‌های ارسال اس ام اس‌های زمان‌دار آشنا خواهید شد. برنامه Scheduled یکی از برنامه‌هایی است که از طریق آن می‌توانید اس ام اس‌های خود را زمانبندی کنید و در زمان مورد نظر برای دوستان و یا مخاطبانتان به طور خودکار ارسال شود. برنامه Scheduled قابلیت این را دارد که برای دیگر پیام‌رسان‌هایی که با اینترنت کار می‌کنند مثل تلگرام و واتس آپ نیز کار کند.

ارسال اس‌ام‌اس زماندار در اندروید چگونه است؟

برای ارسال اس ام اس‌های زمان‌دار از طریق برنامه، ابتدا نرم‌افزار را بر روی گوشی اندروید خود نصب کنید. با استفاده از این برنامه ارسال اس ام اس‌های زمان‌دار بسیار آسان است. برای کار با این برنامه ابتدا متن مورد نظر خود را در آن وارد کرده و مخاطب مورد نظر را از لیست مخاطبان گوشی انتخاب می‌کنید و زمان مورد نظر مثل تاریخ تولد وی را برای ارسال پیام تنظیم می‌کنید. پس از آن برنامه Scheduled دو گزینه را پیش روی شما قرار می‌دهد یکی اینکه پیامتان در تاریخ مورد نظر ارسال شود و دوم اینکه در زمان مورد نظر به شما اعلام کند که قصد دارید پیام را با کدام پیام رسان ارسال کنید. به این شکل اگر گزینه اول را انتخاب کنید پیام مورد نظر تنها برای اس ام اس‌های زمان‌دار کاربرد خواهد داشت و برای پیام‌رسان‌های دیگر کار نخواهد کرد. اما اگر گزینه دوم را انتخاب کنید این پیام برای هر یک از پیام‌رسان‌هایی که شما انتخاب کنید قابلیت کاربرد خواهد داشت. بهتر است تلفن را بر روی گزینه اول تنظیم کنید زیرا بسیار از افراد هستند که به اینترنت وصل نیستند اما امروزه تقریبا همه افراد از اس ام اس استفاده می‌کنند….

یکی دیگر از قابلیت‌هایی که این برنامه دارد این است که می‌تواند پیام را تکرار کند. با این توضیح که نیازی نیست که یک اس ام اس یا پیام را که می‌خواهید چند بار بفرستید، چند بار بنویسید، زیرا برنامه مورد نظر، گزینه‌هایی دارد که می‌تواند چندبار از همان متن استفاده کند. این نرم افزار قابلیت نصب برای سیستم عامل ios در آیفون را هم داشته و از اپ استور نیز قابل دسترسی است. اگر قصد داشتید این برنامه را بر روی گوشی اندروید خود نصب کنید و از آن برای ارسال اس ام اس‌های زمان‌دار یا دیگر پیامک‌ها استفاده کنید 

 

چگونه اس‌ام‌اس زماندار بفرستیم؟ ارسال پیامک زماندار چگونه است؟

برنامه scheduled بر روی ios نیز قابل نصب است. این رابط کاربری به فرد امکان می‌دهد که پیام‌های پیش‌نویس شده خود را زمانبندی کرده و آن را با استفاده از ابزار پیام‌رسان، ارسال کنید. در این روش، بر روی گزینه create massage تپ کنید.

چگونه اس‌ام‌اس زماندار بفرستیم؟ ارسال پیامک زماندار چگونه است؟

پس از آن بر روی گزینه To Whom کلیک کرده و از لیست مخاطبین، گزینه یا گزینه‌های مورد نظر را انتخاب کند. سپس از طریق گزینهWhen تاریخ و زمان دلخواه خود را تنظیم کند.

چگونه اس‌ام‌اس زماندار بفرستیم؟ ارسال پیامک زماندار چگونه است؟

وقتی زمان ارسال پیام فرا برسد با یک نوتیفیکیشن پیام به شما یادآوری خواهد شد. با انتخاب send with ابزار پیام رسان انتخاب شده و پیام را ارسال می‌کنید.

چگونه اس‌ام‌اس زماندار بفرستیم؟ ارسال پیامک زماندار چگونه است؟

بسیاری از افراد نیز هستند که به دنبال نصب برنامه یا نرم‌افزاری جهت ارسال اس ام اس‌های زمان‌دار هستند اما نمی‌توانند با گوگل پلی ارتباط برقرار کنند. این افراد که معمولا از طریق بازار برنامه‌های مورد نظر خود را دانلود می‌کنند برای پیشبرد کار خود از نرم افزار تایمرSMS استفاده کنند. این نرم افزار نیز یکی دیگر از نرم‌افزارهای ارسال پیامک زمان‌دار است که از طریق وارد کردن پیام در آن و تنظیم تاریخ ارسال آن، مورد استفاده افراد برای ارسال پیامک زمان‌دار خودکار قرار می‌گیرد.

نقش اس ام اس‌های زمان‌دار در جامعه امروزی

جالب است بدانید امروزه کاربرد این نوع از پیامک توانسته است محدوده وسیعی را در بر گیرد. این محدوده می تواند شامل افراد رده بالای جامعه مثل ریاست جمهوری برای تبریک سال نو به مردم کشور خود تا اعلام پیش‌بینی یک حادثه غیر مترقبه مثل سیل توسط هواشناسی عمومی تا تبلیغ یک کالای خاص در یک زمان خاص برای مشتری و بلاخره یک تبریک رمانتیک سالگرد ازدواج از طرف یک فرد به همسرش به طور خصوصی متنوع و متفاوت باشد.

این نوع برنامه و نرم‌افزار همچنین برای افرادی به کار می‌رود که قصد دارند رویدادهای خاص را به خاطر بسپارند اما به دلیل مشغله زیاد این کار برای آنها امکان‌پذیر نیست. این افراد ممکن است مشاغلی داشته باشند که به خاطر سپردن برخی از رویدادها برای آنها اهمیت زیادی داشته باشد به این صورت استفاده از این نرم‌افزار برای ارسال اس ام اس‌های زمان‌دار برای آنها کاربرد زیادی داشته و در سهولت پیشبرد کار آنها موثر خواهد بود. بنابراین این نرم‌افزار می‌تواند بسیار پرکاربرد باشد.

افرادی نیز هستند که دوستان بسیار زیاد و مخاطبان مهمی دارند که ارتباط با آنها از اهمیت بسیاری برخوردار است. این افراد برای به خاطر سپردن تاریخ اعیاد و مناسبت‌های مختلف برای ارسال پیامک، می‌توانند از این نرم افزار جهت ارسال اس ام اس‌های زمان‌دار استفاده کنند و به دوستان و مخاطبان خود تبریک بگویند. دسته دیگر انسان‌هایی هستند که در روابط خانوادگی خود برای به خاطر سپردن لحظات مختلف افراد خانواده و مناسبت‌های مربوط به آنها، ارزش و اهمیت خاصی قائل هستند و یادآوری آنها برای شخص خود و یا همسر و فرزندان آنها از اهمیت خاصی برخوردار است و جهت ارسال اس ام اس‌های زمان‌دار خود برای تبریک روزها و مناسبت‌های خاص زندگی خود از این نرم افزار پرکاربرد استفاده می‌کنند.

بهترین روز و ساعت برای ارسال اس ام اس

فقط آن را تست کنید!

شما اغلب از خود می پرسید که بهترین روز و ساعت برای ارسال اس ام اس چیست. جواب ما این است که: بستگی دارد. هیچ روش کاملی وجود ندارد که بتوان این کار را با تاثیرگذاری 100 درصدی انجام داد. با این وجود، ما هنوز هم قادر هستیم تا از طریق انجام تست های مقایسه ای ساده و مفید رفتار مشتریان خود را پیش بینی کنیم. این روش از طریق ارسال پیام های مشابه در قالب یک نمونه پژوهشی در زمان های مختلف است، یعنی هنگام صبح و بعد از ظهر. این تست نمونه ما را قادر خواهد کرد تا بررسی کنیم کدام ساعت از روز تاثیرگذارتر است. نتیجه آن می تواند منبع اطلاعاتی ما برای تصمیم گیری های ما در طول طراحی کمپین محتوا در آینده باشد. لطفاً به خاطر داشته باشید که هر گروه از دریافت کنندگان نیازها و سبک زندگی متفاوتی دارند.

آنقدر صبر نکنید تا دیر شود!

برای شروع طراحی و برنامه ریزی کمپین محتوای خود بهتر است تا از تقویم استفاده کنید و بررسی کنید که در طول سال چه تعطیلات و روزهای خاصی وجود دارد. مهم تر از همه این است که کمپین محتوا را از قبل طراحی کنید تا زمان کافی برای سازماندهی تمام فعالیت ها را در اختیار داشته باشید. علاوه بر این، یک کمپین موثر به یک صفحه اینترنتی متصل به لینک، تبلیغات و کد تخفیف نیاز دارد. تمام این موارد به زمان، تلاش و کار زیادی نیاز دارند. برای مثال اگر شما می خواهید برای حراج جمعه سیاه یا روز جهانی کودک کاملاً آماده باشید، بهتر است 1/5 تا 2 ماه زودتر شروع به برنامه ریزی و طراحی کمپین خود کنید. همین اصل برای فرآیند ارسال پیام های نهایی به مخاطبان نیز صدق می کند. برای کسب نتایج مورد نظر در روز مورد نظر باید پیام ها چند روز زودتر از آن زمان به مخاطبان ارسال شوند. محتوای پیام باید دقیقاً مدت زمان فروش ویژه و مکان انجام این فروش را نیز به طور واضح در پیام مشخص کند.

تولدت مبارک!

اگر شما می خواهید با مخاطبان خود رابطه ایجاد کنید و در آنها وفاداری ایجاد کنید می توانید تبریک های تولد را برای آنها ارسال کنید. شما فقط باید تاریخ تولد آنها را در پایگاه داده های خود داشته باشید و برای مخاطب خود یک پیام محبت آمیز ارسال کرده تا علاقه و توجه خود را به او نشان دهید. این روز ویژه همچنین می تواند یک فرصت عالی برای ارائه یک کد تخفیف یا هدیه کوچک به مخاطب باشد. این کار ممکن است یک حرکت کوچک به نظر برسد اما معنا و ارزش زیادی می تواند داشته باشد.

 

ببخشید، ساعت چند است؟

زمان هایی از روز که در آن پیامک ها به مشتریان ارسال می شوند نیز از اهمیت خاصی برخوردار است. شما می توانید به راحتی تصور کنید که واکنش مخاطب چه خواهد بود اگر قبل از زنگ صبحگاهی گوشی خود پیامی را از شما دریافت کند. قطعاً این یک ایده مناسب نیست! اگر شما به مخاطبان خود احترام می گذارید، که مطمئناً این گونه است، نباید هیچ پیامی را قبل از ساعت 8 صبح و بعد از 8 شب ارسال کنید. البته، همیشه استثناهایی هم وجود دارد، یعنی مثلاً ممکن است محتوای پیام حاوی اطلاعاتی درباره یک رویداد شبانه باشد و یا شما مطمئن باشید که دریافت کننده در این ساعت فعال است و پیام شما موجب ناراحتی او نمی شود.

هر چقدر کمتر بهتر!

انتخاب مناسب ترین روز و زمان برای ارسال پیام تنها جنبه مهم در سازماندهی کمپین محتوای شما محسوب نمی شود. این مورد آخرین مورد است ولی بی اهمیت ترین نیست. ما می خواهیم توجه شما را به تناوب ارسال اس ام اس ها جلب کنیم. جدای از ارزش محتوا، اگر شما در یک دوره کوتاه زمانی بیش از اندازه پیام ارسال کنید ممکن است تاثیرات منفی کار خود را مشاهده کنید. بسیار بهتر است تا یک پیام خلاصه و دقیقی را آماده کنید تا به شما کمک کند که به اهداف کمپین خود برسید. در این مورد ما می گوییم که هر چقدر کمتر بهتر.

خلاصه:

استفاده از ارسال پیامک زماندار برای اهداف شخصی یا استفاده در کسب و کار باعث نظم دادن به فعالیت‌های ما خواهد شد. با استفاده از این نوع پیامک‌ها دیگر نیاز نیست که از سر رسیدهای سالانه یا یادداشت برداری برای انجام وظایف خود یا محول کردن وظایف به دیگران استفاده کنید که درصد خطای بسیار بالایی دارند. استفاده از پیامک زماندار این امکان را به شما می‌دهد تا در دقیق‌ترین زمان ممکن پیامک‌های خود را به منظور یادآوری، انجام وظایف یا اطلاع رسانی ارسال کنید.

  •     ساده ترین روش برای بررسی زمان بهینه برای ارسال پیام انجام یک تست مقایسه ای در قالب یک نمونه پژوهشی است؛
  •     اولین قدم برای برنامه ریزی کمپین محتوا بررسی تقویم و اطلاع از روزهای تعطیل، رویدادها و روزهای ویژه سال است؛
  •     به خاطر داشته باشید پیام ها را قبل از ساعت 8 صبح و بعد از ساعت 8 شب ارسال نکنید، به جز در موارد ویژه؛
  •     برای تصمیم گیری درباره تناوب ارسال پیام به مشتری از قانون هر چقدر کمتر بهتر پیروی کنید.

آموزشاخباربدون دسته بندیبروزرسانی هادسته‌بندی نشدهمصاحبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.