درباره ما :

ارائه دهنده سامانه پیام کوتاه تحت وب ، فروش خصوط اختصاصی ، ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی ، طراحی وب سایت و راه اندازی پروژه های تحت وب ،میزبانی وب و ثبت دامنه های ملی و جهانی و ارائه خدمات تجارت الکترونیک .

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
 
templates/nw-pardisdata/images/top-menu.png

نماد اعتماد

نظرسنجی

پرداخت سریع

پنل رایگان مخصوص هیئت ها

شماره حساب ها

کارت به کارت از طریق درگاه ملی
حساب: 39057000104898621
کارت: 5022291024307132
حساب: 3252403729
کارت: 6104337924272261
حساب: 7002892511
کارت: 6221061061189355
حساب: 0313004466009
کارت: 6037691104317078

کلیه حساب ها بنام محمد نعمتی است

 

تماس با ما

شماره تماس :

6320 6527 021

6321 6527 021

 

ساعت کاری شرکت :

17الی8

templates/nw-pardisdata/images/bot-menu.png
http://pardisdata.com/templates/nw-pardisdata/images/top-m.jpg

پنل اس ام اس، امکان ارسال اس ام اس تبلیغاتی بدون نیاز به هزینه های گراف تبلیغاتی را به مقدار چشمگیری کاهش داده است.با پیشرفت تکنولوژی و دانش بشری روشه های تبلیغات فرق کرده است.دیگر نیاز به چاپ هزاران برگه تبلیغاتی نیست .ما به شما یکی از نسخه های تبلیغاتی سامانه هوشمند پردیس دیتا را پیشتهاد میکنیم که از طریق آن میتوانید خودتان برای شغل و حرفه ای که دارید تبلیغ کنید.
این شرکت، با همراهی نیروی انسانی کار آزموده،خدمان خود را در سرار کشور ارائه میدهد.
با ما همراه باشید

           

پنل اس ام اس شرکتی پردیس دیتا

نسخه شرکتی سامانه پیام کوتاه

پنل اس ام اس پردیس دیتا انجام بسیاری از امور را برای صاحبان شرکت ها و فروشگاه ها نیز آسان نموده است. اگر صاحب شرکت و یا فروشگاه نسبتا بزرگی هستید و یا موسسه ای را مدیریت میکنید یقینا بدنبال یک راهکار تبلیغاتی و تاثیرگذار هستید ، تا بتوانید از طریق آن محصولات و خدمات خود را معرفی و یا ارتباط خود را با مشتریان و همکاران خود نزدیک تر کنید . پردیس دیتا به شما نسخه شرکتی سامانه پیام کوتاه خود را معرفی میکند که از طریق آن شما قادر خواهید بود علاوه بر ارسال پیامک های تبلیغاتی از طریق سرویس منشی پیامکی ویا تبریک و رویداد استفاده نمایید . حتی میتوانید با وارد نمودن لیست مخاطبان خود پیام های منحصر به فرد در بازه های زمانی مختلف ارسال نمائید . در این نسخه در کنار شماره 8 رقمی اشتراکی سامانه میتوانید از یک شماره 12 رقمی اختصاصی ارسال و دریافت پیام کوتاه با انتخاب خود بهرمند شوید.قیمت :

خط اختصاصی 12 رقمی رند ارسال و دریافت پیام کوتاه
منشی پیامک ، ایمیل پیامک ، ارسال sms از موبایل ، مسابقات نظر سنجی و ...
نظر سنجی ، مسابقات ، ارسال متناظر ، ارسال هوشمند اس ام اس
دسترسی رایگان به شمارهای فعال کل کشور

بانک شماره موبایل ایرانسل ( بروزرسانی سال 92 )
1000 عدد شارژ رایگان

199.000 تومان

139.000 تومانامکان ارسال تکی و انفرادی sms به شماره های مورد نظر شما

امکان ارسال گروهی پیام کوتاه به شماره های مورد نظر شما

امکان وارد کردن شماره از فایل اکسل و تکست

امکان ساخت گروه های مخاطب و دفترچه تلفن

امکان ارسال اس ام اس هدفمند به بانک شماره موبایل کل کشور و اصناف و مشاغل

توضیح کامل :کلیه شماره موبایل های ایران (اعم از دائمی و اعتباری) در بخش ارسال اس ام اس منطقه ای سامانه پیام کوتاه پردیس دیتا آپلود شده است ، تعداد شماره موبایل های این بانک 32 میلیون شماره و کاملا تفکیک شده می باشد ، شما می توانید یک بخشی را انتخاب کنید (مثلا : آذربایجان غربی > بوکان > دائمی ) و به تعدادی یا همه این بانک پیامک های خود را ارسال نمایید .قابل ذکر است که بانک شماره موبایل سال 90 به تازگی بر روی پنل اس ام اس و بدون دریافت هیچ هزینه ای از کاربران ، اضافه شده است .

امکان ارسال sms از دفترچه تلفن پنل

امکان ارسال پیام کوتاه فلش (باز شدن خودکار در گوشی مخاطب)

امکان ارسال اس ام اس از موبایل (ارسال متن پیامک بصورت دستوری به سامانه و ارسال آن به مخاطبان)

توضیح کامل : بدون نیاز به اینترنت می توانید از گوشی موبایل خود به سامانه دستور ارسال sms دهید و در عرض چند ثانیه و با یک دستور هزاران پیامک را به مخاطبان مورد نظر برسانید .

 

 

امکان ارسال پیام کوتاه زماندار در بازه های " روزانه ، هفتگی ، ماهیانه "

توضیح کامل :شما یک زمانی را جهت ارسال پیامک ها به مخاطبان مورد نظر خود مشخص می کنید و در زمان مشخص ، بدون نیاز به اینکه شما وارد پنل اس ام اس sms شوید ، پیامک ها به صورت خودکار ارسال می شوند و به دست مخاطبان می رسند (از مزیت های این نرم افزار به سایر نرم افزار این می باشد که شما می توانید دوره نیز تعیین کنید مثلا هر هفته یکشنبه ساعت 12 یا هرروز ساعت 18 پیامک ها به مخاطبان ارسال شوند )

 

امکان ارسال کارت ویزیت (ذخیره یک شماره تلفن بصورت خودکار در گوشی مخاطب)

امکان ارسال متناظر پیام کوتاه (متن منحصر به فرد برای هر مخاطب شما بصورت انبوه)

توضیح کامل :فرض کنید می خواهید یه 100 نفر پیامک ارسال کنید ولی متن هرکدام متفاوت است ، با استفاده از این سرویس ، در یکی از ستون های یک فایل اکسل شماره موبایل و در ستون دیگر متن را وارد می کنید و این فایل را در سیستم ایمپورت می کنید و دکمه ارسال را میزنید ، متن هرکس برای وی ارسال می گردد .

 

امکان ارسال اس ام اس هوشمند (متن اختصاصی برای کاربران مختلف بصورت انبوع)

توضیح کامل : شما توسط این سیستم قادر خواهید بود به صورت هوشمند متن ارسالی را برای هر شماره موبایل شخصی سازی نمایید . به عنوان مثال فرض کنید مایل هستید که اعتبار هر یک از کاربرانتان را برای آنها توسط پیامک به صورت زیر ارسال نمایید : آقای مهدی امامی اعتبار شما 12300 ریال می باشد ، برای اینکار کافیست یک فایل اکسل ایجاد نمایید ، ستون اول شماره موبایل ، ستون دوم کلمه آقای یا خانم ستون سوم نام شخص و ستون چهارم اعتبار را درج نمایید.سپس فایل را انتخاب کرده و دکمه "مرحله بعد" را بفشارید ، جمله را تکمیل کنید و دکمه ارسال اس ام اس را بزنید .


امکان ارسال WAP (ارسال فایل برای مخاطبان ، شبیه به MMS میباشد)

امکان ارسال پیام کوتاه بر اساس کد پستی به شهر تهران ( منطقه و محله با کد پستی 3 تا 5 رقمی)

امکان ایجاد کد خوان جهت ارائه خدمات پشتیبانی شماره سریال و گارانتی

گزارش کامل از پیامک های ارسالی و دریافتی

امکان ایجاد پاسخ تبلیغاتی (ارسال یک اس ام اس معرفی شده به تمامی دریافت ها)

توضیح کامل :به صورت اتوماتیک به کلیه پیامک های دریافتی شما پاسخ می دهد (مثلا : از پیام شما متشکریم .::سامانه پیام کوتاه پردیس دیتا::. )

 

امکان ایجاد منشی پیامکی (ارسال یک پیام کوتاه معرفی شده برای هر عبارت دریافتی)

توضیح کامل :به ازای هر دریافت خود می توانید یک پاسخ مشخص نمایید (مثلا : اگر کسی عدد 1 را به سامانه پیام کوتاه ارسال کرد ، لیست قیمت اجناس شما برایش ارسال گردد )

 

انتقال به url

توضیح کامل : این سرویس مختص برنامه نویسان می باشد و می توانید پیامک را از سایت خود ارسال نمایید و یا به سایت خود انتقال دهید

 

امکان ایجاد نظرسنجی ، آمارگیر نموداری ، مسابقه و قرعه کشی ( همانند برنامه نود)

توضیح کامل : شما می توانید همانند برنامه 90 یک مسابقه پیامکی یا نظرسنجی پیامکی برگزار نمایید ، سئوالات را مشخص نمایید ، از بین جواب های صحیح قرعه کشی نمایید ، با امکان ساخت 6 مدل نمودار مختلف به صورت اتوماتیک و امکان خروجی گرفتن از هر بخشی به طور کاملا جداگانه (نظیر : جواب های صحیح و غلط ... )

 

امکان ایجاد تبریک و یادآوری رویداد خاص (ارسال sms به مخاطبان در روز تولد و یا مناسیت دیگر)

توضیح کامل :در تاریخ خاصی که قبلا در دفترچه تلفن برای شخص تعیین کرده اید ، مناسبت یا تولد یا مثلا تاریخ اتمام بیمه خودرو ... را به شخص اعلام می کند .


شماره 12 رقمی اختصاصی و یک شماره 8 رقمی اشتراکی

توضیح کامل :در این نسخه ( شرکتی ) پنل اس ام اس یک خط 12 رقمی اختصاصی به شما داده میشود که به وسیله آن میتوانید ارسال و دریافت پیام کوتاه هم داشته باشید . خط اختصاصی ، علاوه بر دریافت ،امکانات بسیار زیادی از جمله : منشی پیامک ، پاسخ تبلیغاتی ، مسابقات نظر سنجی و غیره را برای شما فراهم میکند .

 

ایجاد مدیر زیر مجموعه برای سامانه پیام کوتاه با قابلیت تعیین میزان شارژ و سطح دسترسی

1000 عدد شارژ اولیه

هدیه :  دسترسی رایگان به شمارهای فعال کل کشور + پکیج اصناف کل کشور ( 190 هزار شماره ) + شماره 12 رقمی رند

قیمت : 199,000 تومان تنها 139 هزار تومان !!!

 

 

نکته : برای پرداخت آنلاین نوع کارت بانکی شما تفاوتی ندارد و با همه کارت های شتاب میتوانید پرداخت نمایید . لازمه پرداخت آنلاین ، فعال بودن رمز دوم کارت بانکی میباشد که این رمز را میبایست در یکی از دستگاههای خود پرداز فعال کنید .